3122voorlopig
faillissementen uitgesproken in 2026 t/m november
Voorlopige cijfers kunnen nog wijzigen: nagekomen publicaties tellen mee, ingetrokken zaken vallen eraf.
| Maand | Faillissementen | Status |
|---|---|---|
| januari | 267 | definitief |
| februari | 317 | definitief |
| maart | 359† | definitief |
| april | 279 | definitief |
| mei | 272 | definitief |
| juni | 365 | definitief |
| juli | 264† | definitief |
| augustus | 306 | definitief |
| september | 377 | definitief |
| oktober | 316 | voorlopig |
| november | 0 | voorlopig |
| december | — |
| Provincie | Faillissementen | Faillissementen |
|---|---|---|
| 80 | ||
| 101 | ||
| 77 | ||
| 346 | ||
| 83 | ||
| 179 |
Onvoldoende dekking voor een betrouwbare branche-uitsplitsing: slechts 48% van de dossiers heeft branchegegevens (ondergrens 60%).
| Rechtsvorm | Faillissementen | Faillissementen |
|---|---|---|
| Besloten Vennootschap | 2527 | |
| Eenmanszaak | 475 | |
| Stichting | 41 | |
| Vennootschap Onder Firma | 16 | |
| Commanditaire Vennootschap | 2 | |
| Naamloze Vennootschap | 2 |
Maak een gratis account aan en ontvang nieuwe faillissementen dagelijks in je mailbox.
| Noord-Brabant | 515 |
|---|
| Noord-Holland | 503 |
|---|
| Overijssel | 229 |
|---|
| Utrecht | 211 |
|---|
| Zeeland | 41 |
|---|
| Zuid-Holland | 634 |
|---|
| Onbekend | 123 |
|---|
| Totaal | 3122 |
|---|
| Coöperatie | 1 |
|---|
| Overige rechtspersoon | 58 |
|---|
| Totaal | 3122 |
|---|
| Leeftijd bedrijf | Faillissementen | Faillissementen |
|---|---|---|
| Jonger dan 2 jaar | 187 | |
| 2 tot 5 jaar | 558 | |
| 5 tot 10 jaar | 717 | |
| 10 jaar of ouder | 834 | |
| Onbekend | 827 | |
| Totaal | 3123 |
Bron: KVK basisbedrijfsgegevens (stand op de uitspraakdatum)
Deze tabel groepeert zaken op de maand van de UITSPRAAK, niet op de maand van afronding. Van de faillissementen die in een maand zijn uitgesproken lees je hier hoeveel er zes, twaalf, vierentwintig en zesendertig maanden later waren afgerond.
| Uitspraakmaand | Na 6 maanden | Na 12 maanden | Na 24 maanden | Na 36 maanden |
|---|---|---|---|---|
| januari 2026 | 3,0%van 267 zaken | nog te vroeg | nog te vroeg | nog te vroeg |
| februari 2026 | 3,2%van 317 zaken | nog te vroeg | nog te vroeg | nog te vroeg |
| maart 2026 | 1,9%van 360 zaken | nog te vroeg | nog te vroeg | nog te vroeg |
| Afrondingsmaand | Afgerond | p25 (maanden) | Mediaan (maanden) | p75 (maanden) |
|---|---|---|---|---|
| maart 2026 | 296 | 14,3 | 20,8 | 32,0 |
| april 2026 | 307 | 14,7 | 20,8 | 31,4 |
| mei 2026 | 258 | 14,8 | 22,0 | 36,1 |
| juni 2026 | 230 | 14,9 | 22,3 | 33,3 |
| juli 2026 | 301 | 13,0 | 21,2 |
Deze cijfers gaan over één afrondingsmaand — de faillissementen die in november 2026 zijn afgerond — en niet over het hele jaar.
Afrondingsmaand november 2026 is nog niet definitief: er kunnen nog afrondingen bij komen, dus deze cijfers zijn voorlopig.
Deze cijfers bevriezen niet. Het uitlezen van curatorverslagen loopt jaren achter op de uitspraak, dus ze blijven bijwerken — daarom staat bij elke helft de peildatum waarop we ze hebben berekend. Zonder die datum kan een lezer die een cijfer overneemt niet zien dat het later is verschoven.
Het curatorverslag is de eigen opgave van de curator tijdens de afwikkeling; we nemen steeds het laatste verslag.
Nog onvoldoende verslagen: onder de 10 dossiers publiceren we hier geen mediaan. Bij zulke aantallen is dat geen statistiek meer maar de schuldenlast van één specifieke boedel.
Op basis van 0 dossiers, afgerond in november 2026
Peildatum 1 november 2026
Bron: Curatorverslag (stand op het laatste curatorverslag)
De jaarrekening is door het bedrijf zelf gedeponeerd. Kleine BV's deponeren alleen een balans, dus er is geen winstcijfer.
Nog onvoldoende jaarrekeningen: onder de 10 dossiers publiceren we hier geen mediaan. Bij zulke aantallen is dat geen statistiek meer maar de balans van één specifiek bedrijf.
Op basis van 0 dossiers, afgerond in november 2026
Peildatum 1 november 2026
Bron: KVK jaarrekening (stand op het laatst gedeponeerde boekjaar)
Geteld zijn de aanstellingen op zaken die in deze periode zijn UITGESPROKEN, niet de zaken die een curator op dit moment onder zich heeft. Curator- en bewindvoerderrollen tellen allebei mee.
Alle insolventieprocedures tellen mee: faillissementen, surseances en schuldsaneringen bij elkaar. Dit aantal is daarom niet te vergelijken met de faillissementscijfers elders op deze pagina.
| Nr. | Curator | Kantoorplaats | Aanstellingen |
|---|---|---|---|
| 1 | Utrecht | 34 | |
| 2 | UTRECHT | 23 | |
| 3 | UTRECHT | 20 | |
| 4 | HARDERWIJK | 20 | |
| 5 |
Hier tellen we bedrijven, niet procedures. Meerdere procedures onder hetzelfde KvK-nummer tellen samen als één bedrijf — bij een overdracht tussen rechtbanken publiceert het CIR een tweede zaak voor dezelfde onderneming. 2026 loopt nog: t/m november 2026 gaat het om 2964 bedrijven achter 3261 procedures. Anders dan de maandcijfers hierboven bevriest dit getal niet: het is een live telling en beweegt mee met nagekomen publicaties.
Procedures zonder KvK-nummer vallen buiten de teller. In deze periode zijn dat er 0.
Noemer: CBS-tabel 81578NED, peilmoment 2026JJ00 — een stand voor een heel jaar. Teller: faillissementen met uitspraak in 2026, maar alleen t/m november 2026: nog geen heel jaar.
| Provincie | Failliete bedrijven | Per 10.000 |
|---|---|---|
| Zuid-Holland | 593 | 10,5 per 10.000 vestigingen, t/m november 2026 |
| Noord-Brabant | 492 | 13,1 per 10.000 vestigingen, t/m november 2026 |
| Noord-Holland | 481 | 9 per 10.000 vestigingen, t/m november 2026 |
| Gelderland | 324 | 10,9 per 10.000 vestigingen, t/m november 2026 |
| april 2026 | 1,1%van 279 zaken | nog te vroeg | nog te vroeg | nog te vroeg |
|---|
| mei 2026 | nog te vroeg | nog te vroeg | nog te vroeg | nog te vroeg |
|---|
| juni 2026 | nog te vroeg | nog te vroeg | nog te vroeg | nog te vroeg |
|---|
| juli 2026 | nog te vroeg | nog te vroeg | nog te vroeg | nog te vroeg |
|---|
| augustus 2026 | nog te vroeg | nog te vroeg | nog te vroeg | nog te vroeg |
|---|
| september 2026 | nog te vroeg | nog te vroeg | nog te vroeg | nog te vroeg |
|---|
| oktober 2026 | nog te vroeg | nog te vroeg | nog te vroeg | nog te vroeg |
|---|
Bron: Centraal Insolventieregister (CIR) (stand op de afrondingsmaand)
| 32,2 |
| augustus 2026 | 205 | 15,2 | 21,4 | 32,7 |
|---|
| september 2026 | 281 | 13,1 | 19,6 | 29,5 |
|---|
| oktober 2026 | 259 | 12,5 | 21,7 | 39,7 |
|---|
| november 2026 | 0 | — | — | — |
|---|
Bron: Centraal Insolventieregister (CIR) (stand op de afrondingsmaand)
| mr K.A. Martijnse |
| ALKMAAR |
| 19 |
| 6 | mr E.R.P. von Hegedus | ROTTERDAM | 18 |
|---|
| 7 | mr J.M. van den Berkmortel | UTRECHT | 18 |
|---|
| 8 | mr D. de Goede | UTRECHT | 17 |
|---|
| 9 | mr L. van Walraven | UTRECHT | 17 |
|---|
| 10 | mr M.K. Butôt | UTRECHT | 17 |
|---|
Deze ranglijst is nog voorlopig: voor een deel van de maanden in deze periode staat het aantal nog niet vast. Nagekomen publicaties tellen mee en ingetrokken zaken vallen eraf, dus de volgorde kan nog wijzigen.
In deze aantallen zitten ook aanstellingen op zaken die inmiddels uit het register zijn verwijderd. Die zaken tellen alleen mee in het getal; ze staan verder nergens op deze site, en dat is precies de bedoeling.
Curatoren met minder dan 5 aanstellingen in deze periode staan er niet bij.
Bron: Centraal Insolventieregister (CIR) (stand op de uitspraakdatum)
| Overijssel | 224 | 15 per 10.000 vestigingen, t/m november 2026 |
|---|
| Utrecht | 204 | 9,2 per 10.000 vestigingen, t/m november 2026 |
|---|
| Limburg | 172 | 12,9 per 10.000 vestigingen, t/m november 2026 |
|---|
| Flevoland | 93 | 14,4 per 10.000 vestigingen, t/m november 2026 |
|---|
| Drenthe | 80 | 13,1 per 10.000 vestigingen, t/m november 2026 |
|---|
| Groningen | 76 | 10,6 per 10.000 vestigingen, t/m november 2026 |
|---|
| Friesland | 73 | 8,3 per 10.000 vestigingen, t/m november 2026 |
|---|
| Zeeland | 39 | 7,6 per 10.000 vestigingen, t/m november 2026 |
|---|
Op basis van 2851 van de 2964 failliete bedrijven (96% waarvan we dit gegeven kennen); de overige staan niet in de tabel.
Van 1483 van de 2964 failliete bedrijven (50%) kennen we dit gegeven — onder de ondergrens van 60%. De CBS-noemer telt álle bedrijven, dus een verhouding over die 50% zou stelselmatig te laag uitvallen. Daarom staat hier geen verhouding.
Zaken die inmiddels uit het register zijn verwijderd, tellen hier niet mee. In de maandcijfers hierboven tellen ze wél mee, dus deze teller ligt daar onder.
Noemercijfers: CBS StatLine, open data, opgehaald op 20 augustus 2026. CBS rondt elk celgetal af op 5-tallen, dus de sectoren tellen niet precies op tot het landelijke totaal.
Bron: Centraal Insolventieregister (CIR) (stand op de uitspraakdatum)
Het kopgetal telt altijd faillissementen. De procedureknoppen kiezen welke zaken de grafiek toont.
| Maand | Totaal | Status |
|---|---|---|
| 2026-01 | 267 | definitief |
| 2026-02 | 317 | definitief |
| 2026-03 | 359 | definitief |
| 2026-04 | 279 | definitief |
| 2026-05 | 272 | definitief |
| 2026-06 | 365 | definitief |
| 2026-07 | 264 | definitief |
| 2026-08 | 306 | definitief |
| 2026-09 | 377 | definitief |
| 2026-10 | 316 | lopend |
| 2026-11 | 0 | lopend · geen zaken |
Procedure: Surseance van betaling. Het kopgetal telt faillissementen.
| Maand | Totaal | Status |
|---|---|---|
| 2026-01 | 10 | definitief |
| 2026-02 | 26 | definitief |
| 2026-03 | 10 | definitief |
| 2026-04 | 13 | definitief |
| 2026-05 | 5 | definitief |
| 2026-06 | 10 | definitief |
| 2026-07 | 5 | definitief |
| 2026-08 | 19 | definitief |
| 2026-09 | 21 | definitief |
| 2026-10 | 11 | lopend |
| 2026-11 | 0 | lopend · geen zaken |
Procedure: Schuldsanering (Wsnp). Het kopgetal telt faillissementen.
| Maand | Totaal | Status |
|---|---|---|
| 2026-01 | 32 | definitief |
| 2026-02 | 28 | definitief |
| 2026-03 | 33 | definitief |
| 2026-04 | 46 | definitief |
| 2026-05 | 31 | definitief |
| 2026-06 | 40 | definitief |
| 2026-07 | 40 | definitief |
| 2026-08 | 28 | definitief |
| 2026-09 | 33 | definitief |
| 2026-10 | 32 | lopend |
| 2026-11 | 0 | lopend · geen zaken |
‘Overig’ is geen categorie maar de rest: alles buiten de vier grootste reeksen bij elkaar.
| Maand | Totaal | Zuid-Holland | Noord-Brabant | Noord-Holland | Gelderland | Overig | Status |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-01 | 267 | 41 | 35 | 43 | 19 | 129 | definitief |
| 2026-02 | 317 | 47 | 68 | 49 | 51 | 102 | definitief |
| 2026-03 | 359 | 72 | 57 | 53 | 44 | 133 | definitief |
| 2026-04 | 279 | 69 | 44 | 40 | 27 | 99 | definitief |
| 2026-05 | 272 | 61 | 42 | 38 | 31 | 100 | definitief |
| 2026-06 | 365 | 68 | 68 | 65 | 43 | 121 | definitief |
| 2026-07 | 264 | 71 | 41 | 47 | 28 | 77 | definitief |
| 2026-08 | 306 | 53 | 38 | 69 | 32 | 114 | definitief |
| 2026-09 | 377 | 87 | 68 | 57 | 34 | 131 | definitief |
| 2026-10 | 316 | 65 | 54 | 42 | 37 | 118 | lopend |
| 2026-11 | 0 | — | — | — | — | — | lopend · geen zaken |
Procedure: Surseance van betaling. Het kopgetal telt faillissementen.
‘Overig’ is geen categorie maar de rest: alles buiten de vier grootste reeksen bij elkaar.
| Maand | Totaal | Zuid-Holland | Noord-Holland | Limburg | Utrecht | Overig | Status |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-01 | 10 | 0 | 0 | 0 | 3 | 7 | definitief |
| 2026-02 | 26 | 10 | 0 | 10 | 0 | 6 | definitief |
| 2026-03 | 10 | 0 | 0 | 0 | 6 | 4 | definitief |
| 2026-04 | 13 | 5 | 0 | 0 | 0 | 8 | definitief |
| 2026-05 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | definitief |
| 2026-06 | 10 | 0 | 3 | 0 | 0 | 7 | definitief |
| 2026-07 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | definitief |
| 2026-08 | 19 | 0 | 9 | 0 | 0 | 10 | definitief |
| 2026-09 | 21 | 7 | 6 | 0 | 0 | 8 | definitief |
| 2026-10 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | lopend |
| 2026-11 | 0 | — | — | — | — | — | lopend · geen zaken |
Procedure: Schuldsanering (Wsnp). Het kopgetal telt faillissementen.
‘Overig’ is geen categorie maar de rest: alles buiten de vier grootste reeksen bij elkaar.
| Maand | Totaal | Gelderland | Noord-Brabant | onbekend | Zuid-Holland | Overig | Status |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-01 | 32 | 13 | 3 | 4 | 0 | 12 | definitief |
| 2026-02 | 28 | 10 | 3 | 3 | 3 | 9 | definitief |
| 2026-03 | 33 | 11 | 5 | 3 | 0 | 14 | definitief |
| 2026-04 | 46 | 13 | 8 | 6 | 6 | 13 | definitief |
| 2026-05 | 31 | 7 | 3 | 3 | 5 | 13 | definitief |
| 2026-06 | 40 | 13 | 3 | 3 | 5 | 16 | definitief |
| 2026-07 | 40 | 13 | 7 | 4 | 3 | 13 | definitief |
| 2026-08 | 28 | 8 | 7 | 0 | 0 | 13 | definitief |
| 2026-09 | 33 | 6 | 4 | 0 | 0 | 23 | definitief |
| 2026-10 | 32 | 5 | 8 | 3 | 4 | 12 | lopend |
| 2026-11 | 0 | — | — | — | — | — | lopend · geen zaken |
‘Overig’ is geen categorie maar de rest: alles buiten de vier grootste reeksen bij elkaar.
Gearceerde maanden halen de dekkingsondergrens van 60% niet. Het maandtotaal klopt, maar de uitsplitsing is er niet eerlijk uit te halen — die maanden staan daarom ongesplitst.
| Maand | Totaal | Groot- en detailhandel; reparatie van auto’s | Advisering, onderzoek en overige specialistische zakelijke dienstverlening | Bouwnijverheid | Verhuur van roerende goederen en overige zakelijke dienstverlening | Overig | Status |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-01 | 267 | — | — | — | — | — | onvoldoende dekking |
| 2026-02 | 317 | — | — | — | — | — | onvoldoende dekking |
| 2026-03 | 359 | — | — | — | — | — | onvoldoende dekking |
| 2026-04 | 279 | — | — | — | — | — | onvoldoende dekking |
| 2026-05 | 272 | — | — | — | — | — | onvoldoende dekking |
| 2026-06 | 365 | 64 | 54 | 41 | 48 | 175 | definitief |
| 2026-07 | 264 | 54 | 38 | 30 | 28 | 130 | definitief |
| 2026-08 | 306 | 52 | 52 | 36 | 41 | 156 | definitief |
| 2026-09 | 377 | 62 | 43 | 49 | 35 | 177 | definitief |
| 2026-10 | 316 | 55 | 42 | 30 | 30 | 158 | lopend |
| 2026-11 | 0 | — | — | — | — | — | lopend · geen zaken |
Procedure: Surseance van betaling. Het kopgetal telt faillissementen.
‘Overig’ is geen categorie maar de rest: alles buiten de vier grootste reeksen bij elkaar.
Gearceerde maanden halen de dekkingsondergrens van 60% niet. Het maandtotaal klopt, maar de uitsplitsing is er niet eerlijk uit te halen — die maanden staan daarom ongesplitst.
| Maand | Totaal | Groot- en detailhandel; reparatie van auto’s | Industrie | Advisering, onderzoek en overige specialistische zakelijke dienstverlening | Gezondheids- en welzijnszorg | Overig | Status |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-01 | 10 | — | — | — | — | — | onvoldoende dekking |
| 2026-02 | 26 | 3 | 3 | 3 | 9 | 8 | definitief |
| 2026-03 | 10 | — | — | — | — | — | onvoldoende dekking |
| 2026-04 | 13 | — | — | — | — | — | onvoldoende dekking |
| 2026-05 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | definitief |
| 2026-06 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | definitief |
| 2026-07 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | definitief |
| 2026-08 | 19 | 7 | 0 | 7 | 0 | 14 | definitief |
| 2026-09 | 21 | 5 | 10 | 3 | 0 | 8 | definitief |
| 2026-10 | 11 | 3 | 3 | 3 | 0 | 4 | lopend |
| 2026-11 | 0 | — | — | — | — | — | lopend · geen zaken |
‘Overig’ is geen categorie maar de rest: alles buiten de vier grootste reeksen bij elkaar.
| Maand | Totaal | Besloten Vennootschap | Eenmanszaak | Overige rechtspersoon | Stichting | Overig | Status |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-01 | 267 | 216 | 44 | 3 | 3 | 1 | definitief |
| 2026-02 | 317 | 253 | 47 | 6 | 5 | 6 | definitief |
| 2026-03 | 359 | 291 | 53 | 6 | 7 | 2 | definitief |
| 2026-04 | 279 | 244 | 28 | 4 | 2 | 1 | definitief |
| 2026-05 | 272 | 219 | 41 | 4 | 5 | 3 | definitief |
| 2026-06 | 365 | 286 | 65 | 9 | 5 | 0 | definitief |
| 2026-07 | 264 | 209 | 45 | 5 | 3 | 2 | definitief |
| 2026-08 | 306 | 251 | 45 | 9 | 1 | 0 | definitief |
| 2026-09 | 377 | 296 | 64 | 5 | 8 | 4 | definitief |
| 2026-10 | 316 | 262 | 43 | 7 | 2 | 2 | lopend |
| 2026-11 | 0 | — | — | — | — | — | lopend · geen zaken |
Procedure: Surseance van betaling. Het kopgetal telt faillissementen.
‘Overig’ is geen categorie maar de rest: alles buiten de vier grootste reeksen bij elkaar.
| Maand | Totaal | Besloten Vennootschap | Eenmanszaak | Overige rechtspersoon | Overig | Status |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-01 | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | definitief |
| 2026-02 | 26 | 26 | 0 | 0 | 0 | definitief |
| 2026-03 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | definitief |
| 2026-04 | 13 | 13 | 0 | 0 | 0 | definitief |
| 2026-05 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | definitief |
| 2026-06 | 10 | 7 | 0 | 0 | 3 | definitief |
| 2026-07 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | definitief |
| 2026-08 | 19 | 0 | 0 | 0 | 19 | definitief |
| 2026-09 | 21 | 0 | 0 | 0 | 21 | definitief |
| 2026-10 | 11 | 11 | 0 | 0 | 0 | lopend |
| 2026-11 | 0 | — | — | — | — | lopend · geen zaken |
Procedure: Schuldsanering (Wsnp). Het kopgetal telt faillissementen.
| Maand | Totaal | Eenmanszaak | Overige rechtspersoon | Status |
|---|---|---|---|---|
| 2026-01 | 32 | 32 | 0 | definitief |
| 2026-02 | 28 | 28 | 0 | definitief |
| 2026-03 | 33 | 33 | 0 | definitief |
| 2026-04 | 46 | 46 | 0 | definitief |
| 2026-05 | 31 | 31 | 0 | definitief |
| 2026-06 | 40 | 40 | 0 | definitief |
| 2026-07 | 40 | 40 | 0 | definitief |
| 2026-08 | 28 | 28 | 0 | definitief |
| 2026-09 | 33 | 33 | 0 | definitief |
| 2026-10 | 32 | 32 | 0 | lopend |
| 2026-11 | 0 | — | — | lopend · geen zaken |
‘Overig’ is geen categorie maar de rest: alles buiten de vier grootste reeksen bij elkaar.
| Maand | Totaal | Rechtbank Midden-Nederland | Rechtbank Gelderland | Rechtbank Rotterdam | Rechtbank Oost-Brabant | Overig | Status |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-01 | 267 | 42 | 26 | 25 | 20 | 154 | definitief |
| 2026-02 | 317 | 40 | 46 | 18 | 36 | 177 | definitief |
| 2026-03 | 359 | 50 | 42 | 41 | 28 | 198 | definitief |
| 2026-04 | 279 | 30 | 28 | 40 | 26 | 155 | definitief |
| 2026-05 | 272 | 25 | 34 | 26 | 23 | 164 | definitief |
| 2026-06 | 365 | 42 | 40 | 43 | 36 | 204 | definitief |
| 2026-07 | 264 | 42 | 25 | 41 | 16 | 140 | definitief |
| 2026-08 | 306 | 65 | 31 | 31 | 31 | 148 | definitief |
| 2026-09 | 377 | 34 | 37 | 44 | 37 | 225 | definitief |
| 2026-10 | 316 | 29 | 49 | 35 | 38 | 165 | lopend |
| 2026-11 | 0 | — | — | — | — | — | lopend · geen zaken |
Procedure: Surseance van betaling. Het kopgetal telt faillissementen.
‘Overig’ is geen categorie maar de rest: alles buiten de vier grootste reeksen bij elkaar.
| Maand | Totaal | Rechtbank Den Haag | Rechtbank Midden-Nederland | Rechtbank Amsterdam | Rechtbank Limburg | Overig | Status |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-01 | 10 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | definitief |
| 2026-02 | 26 | 8 | 3 | 0 | 9 | 6 | definitief |
| 2026-03 | 10 | 0 | 3 | 4 | 0 | 3 | definitief |
| 2026-04 | 13 | 0 | 4 | 0 | 0 | 9 | definitief |
| 2026-05 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | definitief |
| 2026-06 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | definitief |
| 2026-07 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | definitief |
| 2026-08 | 19 | 0 | 0 | 7 | 0 | 12 | definitief |
| 2026-09 | 21 | 8 | 0 | 0 | 0 | 13 | definitief |
| 2026-10 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | lopend |
| 2026-11 | 0 | — | — | — | — | — | lopend · geen zaken |
Procedure: Schuldsanering (Wsnp). Het kopgetal telt faillissementen.
‘Overig’ is geen categorie maar de rest: alles buiten de vier grootste reeksen bij elkaar.
| Maand | Totaal | Rechtbank Gelderland | Rechtbank Noord-Nederland | Rechtbank Zeeland-West-Brabant | Rechtbank Midden-Nederland | Overig | Status |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-01 | 32 | 13 | 4 | 5 | 6 | 4 | definitief |
| 2026-02 | 28 | 10 | 0 | 3 | 0 | 15 | definitief |
| 2026-03 | 33 | 13 | 0 | 5 | 5 | 10 | definitief |
| 2026-04 | 46 | 14 | 7 | 7 | 7 | 11 | definitief |
| 2026-05 | 31 | 8 | 9 | 4 | 0 | 10 | definitief |
| 2026-06 | 40 | 14 | 8 | 4 | 5 | 9 | definitief |
| 2026-07 | 40 | 13 | 7 | 11 | 5 | 4 | definitief |
| 2026-08 | 28 | 11 | 9 | 5 | 0 | 3 | definitief |
| 2026-09 | 33 | 7 | 10 | 0 | 0 | 16 | definitief |
| 2026-10 | 32 | 5 | 7 | 8 | 0 | 12 | lopend |
| 2026-11 | 0 | — | — | — | — | — | lopend · geen zaken |
‘Overig’ is geen categorie maar de rest: alles buiten de vier grootste reeksen bij elkaar.
| Maand | Totaal | 10 jaar of ouder | Onbekend | 5 tot 10 jaar | 2 tot 5 jaar | Overig | Status |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-01 | 267 | 71 | 67 | 67 | 45 | 17 | definitief |
| 2026-02 | 317 | 79 | 95 | 77 | 54 | 12 | definitief |
| 2026-03 | 359 | 90 | 117 | 83 | 54 | 16 | definitief |
| 2026-04 | 279 | 94 | 77 | 59 | 40 | 9 | definitief |
| 2026-05 | 272 | 75 | 86 | 56 | 42 | 13 | definitief |
| 2026-06 | 365 | 83 | 82 | 85 | 86 | 29 | definitief |
| 2026-07 | 264 | 65 | 61 | 59 | 60 | 19 | definitief |
| 2026-08 | 306 | 91 | 61 | 74 | 59 | 21 | definitief |
| 2026-09 | 377 | 104 | 95 | 81 | 66 | 31 | definitief |
| 2026-10 | 316 | 82 | 86 | 76 | 52 | 20 | lopend |
| 2026-11 | 0 | — | — | — | — | — | lopend · geen zaken |
Procedure: Surseance van betaling. Het kopgetal telt faillissementen.
‘Overig’ is geen categorie maar de rest: alles buiten de vier grootste reeksen bij elkaar.
| Maand | Totaal | 10 jaar of ouder | 5 tot 10 jaar | 2 tot 5 jaar | Jonger dan 2 jaar | Overig | Status |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-01 | 10 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | definitief |
| 2026-02 | 26 | 5 | 8 | 7 | 3 | 3 | definitief |
| 2026-03 | 10 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | definitief |
| 2026-04 | 13 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | definitief |
| 2026-05 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | definitief |
| 2026-06 | 10 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | definitief |
| 2026-07 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | definitief |
| 2026-08 | 19 | 10 | 0 | 3 | 3 | 0 | definitief |
| 2026-09 | 21 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | definitief |
| 2026-10 | 11 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | lopend |
| 2026-11 | 0 | — | — | — | — | — | lopend · geen zaken |